27 lutego 2011

Tajemnica Mojego Niepokalanego Serca

"Ofiarujcie się za grzeszników i mówcie często,
zwłaszcza gdy będziecie ponosić ofiary:
"O Jezu, czynię to z miłości do Ciebie, za nawrócenie grzeszników
i jako zadośćuczynienie za grzechy popełnione przeciwko
Niepokalanemu Sercu Maryi."

(Objawienie Matki Bożej Fatimskiej, 13 lipca 1917 r)

Maryja mówi do ks. Stefano Gobbi (30.06.1984):
a Czcijcie Moje Niepokalane Serce, najmilsi synowie. Kościół zaprasza was dziś do kontemplowania tajemnicy miłości i miłosierdzia, ukrytej w Moim Niepokalanym Sercu.

b Gdy czcicie Moje Serce, oddajecie cześć Przenajświętszej Trójcy. Ona w nim otrzymuje Swą największą chwałę, gdyż uczyniła z Mego niebieskiego ogrodu miejsce Swego Boskiego upodobania.

c W Nim Ojciec odzwierciedla się z radością. Słowo kładzie się w Nim jak w drogocennej kołysce. Duch Święty płonie w Nim najczystszą światłością Swej Boskiej Miłości.

d Gdy czcicie Moje Niepokalane Serce, oddajecie cześć również waszej Mamie. W nim bowiem zawiera się tajemnica szczególnego umiłowania Mnie przez Boga i wyjątkowych łask, jakimi Mnie przyozdobił. I tak otaczacie czcią szczególny przywilej Mojego Niepokalanego Poczęcia, Boskiego Macierzyństwa, wzięcia Mnie z ciałem do Nieba, Mojej pełni łaski i stałego Dziewictwa. Drogą Mojego Serca dojdziecie do zrozumienia i rozkoszowania się Boskim Arcydziełem, którym jest wasza Niebieska Mama.

e
Jeśli pokochacie Moje Serce, zostaniecie przyobleczeni Moją macierzyńską miłością i Moim niepokalanym miłosierdziem. W największej głębi Mojego Niepokalanego Serca dokonuje się cud, który wypełniam codziennie dla was, czyniąc was coraz bardziej podobnymi do Mnie i przemieniając wasze dusze na Mój obraz.

f Przekazuję wam również Mojego ducha, abyście mogli prawdziwie wzrastać w Moim życiu i stawać się dziś znakiem obecności waszej Niebieskiej Mamy. Kształtuję w was czystość umysłu, serca i ciała, dlatego rozsiewacie wokół siebie blask Mojego Niepokalanego Światła. Przekazuję wam Moją zdolność kochania i wasze serca otwierają się jak zbawcze schronienie dla tych wszystkich, którzy zagubili się na drodze błędu i grzechu. Udzielam delikatności waszemu sposobowi reagowania, abyście mogli być dobrzy i miłosierni dla wszystkich. Umacniam i nadaję łagodność waszym czynom, abyście mogli leczyć bolesne rany chorych i wszystkich Moich biednych dzieci – grzeszników.

g Dzięki temu stajecie się dziś konkretnym wyrazem Mojej macierzyńskiej miłości.

h Jeśli wynagrodzicie Memu zbolałemu Niepokalanemu Sercu, staniecie się przyczyną Mojej wielkiej radości i pociechy. Będę mogła działać poprzez was w tych latach, aby zrealizować plan ocalenia.

i
Jest to plan, który zachowuję jeszcze w tajemnicy. Ujawniam go jedynie Moim małym, przyjmującym Moje zaproszenie do oddawania czci, kochania, wynagradzania. Są oni prowadzeni przeze Mnie do coraz lepszego zrozumienia wielkiej tajemnicy miłości i miłosierdzia Mojego Niepokalanego Serca.

"Do kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej"
290 Tajemnica Mojego Niepokalanego Serca
http://voxdomini.com.pl/gobbi/84.htm

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

"To Matka ukoić może Twe serce,
prztulić tak mocno, jak tuli Jezusa,
wziąć wszystko co Twoje we własne Swe ręce i zanieś ten skarb do Syna-Jezusa" - jest to piękna pieśń ks. Pawła Szerlowskiego

"Powiedz ludziom, że kocham ich, że się o nich wciąż troszczę.
Jeśli zeszli już z Moich dróg, powiedz, że szukam ich" - też w wykonaniu tego kapłana . Cudowna
I Ciebie Bóg kocha i wciąż się o Ciebie troszczy. Powiedź to innym.
O to prosi Cię Bóg. Bóg, który jest MIŁOŚCIĄ.